Niepokojąco trochę, jak mówię sobie, aby zasnąć

Niepokojąco trochę, jak mówię sobie, aby zasnąćPięć rzeczy, aby pamiętać, gdy mamy do czynienia z pracą alarmu mówię sobie przestać się martwić, kiedy jesteś podekscytowany trochę, jak mówi sam zasypiać, gdy masz bezsenność — to nie zadziała. Więc co? Oto pięć rzeczy, aby pamiętać, gdy idziesz przez ciemny chwili człowieka, podkreślając w pracy, radzić sobie z niepokojem, gdy jesteś w pracy i musisz spełniać swoje najlepsze może być szczególnie trudne. Jeśli jesteś niespokojny człowiek — jak i ja — ten scenariusz brzmi znajomo: jesteś w pracy, zajmujesz się swoimi sprawami, kiedy niepokój zaczyna вкрадываться. Jeśli martwisz się o czymś konkretnym, jak nieuniknionego terminu, lub po prostu bez formy uczucie strachu, może mówisz sobie coś wzdłuż tych linii: „musisz wrócić do pracy, przestać się martwić, przestać się martwić, wracaj do gry i po prostu uwaga! Widząc, że się nie uda, jeśli masz tendencję do catastrophizing — jakie niepokojące ludzie często jest następujący, że będziesz się martwić, że będziesz zwolniony. Tak, to znaczy, że będziesz się martwić, martwić się. Na tyle szybko, twój umysł, wygląda na to, wymknęło się z pod kontroli, i można nawet znaleźć się w środku pełny atak paniki.

Zagadka staje się niespokojny za doświadczeń może wydawać się nieuniknione

Zagadka staje się niespokojny za doświadczeń może wydawać się nieuniknione, zwłaszcza, gdy masz obsesję na punkcie związane z pracą. W tych mrocznych czasach, pokusa, by przerwać to błędne koło, tłumiąc lęk i krzyczeć „na” swój umysł, aby po prostu się zamknąć! mogą być ogromne. Ale teraz, zapewne wiesz, że po prostu nie działa — faktycznie, to może zrobić rzeczy 10 razy gorzej. Zamiast tego, są bardziej miękkie, milsze sposoby porozmawiać z samym sobą, osiedlić się w twarz, i uspokoić umysł. Będziemy spojrzeć na niektóre z tych sposobów poniżej. Zanim to zrobimy, ale pozwól mi tylko powiedzieć, jak człowiek żyjący z niepokojem, widząc, że terapeuta-to chyba najlepsze, co można zrobić, aby poradzić sobie z chorobą. Lęk i depresja Association of America (adaa) mają przydatny poradnik, który wprowadza ludzi do różnych rodzajów terapii, które są dostępne, i jeszcze bardziej użyteczne kieszonkowy, gdzie można szukać dla lekarzy w granicach 5-мильного promienia od ciebie. Niezależnie od tego, przechodzą jakąś formę terapii lub nie mniej, mam nadzieję, znaleźć jakąś pociechę w tym artykule. Następnym razem, gdy czujesz, że twój umysł to twój najgorszy wróg, postaraj się zapamiętać te pięć rzeczy — i daj nam znać w komentarzach poniżej, jeśli zrobili łatwiejsze życie. 1. Co czujesz, jest prawdziw Gdy miałem pierwszy atak paniki w pracy, poczekałem, aż fizycznie chory, aby poprosić o powrót do domu. Myślę, że dla mnie to nie czuję, że psychiczne objawy były jak wyczuwalny, znaczny, lub prawdziwe, jak i fizyczne. Mogą tylko fizyczne objawy sprawdzić moje kłopoty i czuję się jednak winny i wstyd przyznać, że potrzebuję pomocy. Myślę, że problemy zdrowia psychicznego są, w pewnym sensie, nie jest tak prawdziwe, jak zjawiska fizyczne nie są rzadkością. W tym roku miliony użytkowników Internetu zapytał Google, jeśli choroba psychiczna jest prawdziwy, a Internet roi kampanii informacyjnej od władzy i organizacji non-profit, odpowiadając zdecydowanym „tak!” „Zaburzenia lękowe są prawdziwe, poważne choroby — tak samo realne i niebezpieczne, jak i fizycznych zaburzeń, takich jak choroby serca czy cukrzyca” – piszą Stowarzyszenia.Niepokojąco trochę, jak mówię sobie, aby zasnąć

Zaburzenia lękowe są najbardziej powszechne i szeroko rozpowszechnionych zaburzeń psychicznych

Nie tylko to, ale „zaburzenia lękowe są najbardziej powszechne i szeroko rozpowszechnionych zaburzeń psychicznych w Stanach Zjednoczonych.” W rzeczywistości, krajowi instytuty zdrowie (nih) donoszą, że, jak wiele, jak 1 na 5 amerykanów cierpi na zaburzenia lękowe. Gdy miałem atak paniki, moim głównym problemem było to, że mój pracodawca pomyśli, że staram się сачковать swoje obowiązki. Jeśli czujesz to samo, dobre wieści-nie Jesteś sam. W rzeczywistości, ostatnie badania w miejscu pracy stres i niepokój informuje, że 38 procent z tych, zaburzenia lękowe, nie powiedz swoim pracodawcom, bo boją się, że ich szef interpretuje to jako brak zainteresowania niechęć do wykonywania ćwiczenia.” Kiedy jesteś w pracy, to miejsce, gdzie trzeba wykonywać i być w jak najlepszej formie, to może być trudno przyznać się do luki i pociąć trochę luzu. Ale proszę pamiętać, że twój niepokój-to jest prawdziwe, tak prawdziwe, jak najbardziej na silne migreny lub bardzo źle, boli brzuch, i zasługujesz na to, aby dbać o siebie, jak gdyby miał te warunki fizyczne.

Pracodawca nie zwolni cię duża część serca alarmu w miejscu pracy może być strach, że cię zwolnią. Dobre wieści — prawdopodobnie nie będzie. Strach przed zwolnieniem z pracy często jest częścią mechanizmu catastrophizing, co jest oznaką niepokoju w miejscu pracy. Ale jeśli twój najgorszego scenariusza „co jeśli” się spełnią, to prawo jest po twojej stronie. Ustawa O amerykanach-niepełnosprawnych (ADA) jest przeznaczony do ochrony pracowników, jak z pracy dyskryminacji; w ten sposób, jeśli chcesz poinformować swojego pracodawcę, że masz długie „fizyczne lub psychiczne nieprawidłowości,” one wymagane przez prawo, aby nie tylko utrzymać, ale także zapewni Państwu „odpowiedniego przystosowania.” Jak Skojarzeniem wyjaśnić, pracodawca nie może cię zwolnić lub odmówić przyjęcia, jeśli są przygotowani do pracy, a twoja niepełnosprawność przeszkadza ci wykonywać zadania, które „nie ważne” do pracy. Dla bardziej szczegółowego wyjaśnienia, co to znaczy, a także to, że jest „doskonałym przyrządem” sprawdzić tę użyteczną stronę z informacji zebranych w amerykańskiej komisji równych szans w zakresie zatrudnienia. 3. Praca z niepokojem, a nie przeciwko niemu Steven Hayes, profesor psychologii klinicznej na uniwersytecie stanu Nevada w Reno, wybitny działacz w dziedzinie zdrowia psychicznego, a co ważniejsze, człowiek, który nie jest obcy do paniki sam opowiada się za bardziej współczujący i samodzielnego podejmowania sposobem radzenia sobie z lękiem. W rzeczywistości, profesor Hayes jest założycielem jednego z najnowszych i najbardziej innowacyjnych form terapii poznawczo-behawioralnej, nazywa się przyjęcie zaangażowanie terapii (akt). Ta forma zaczyna się terapia z odbioru i neutralną, obiektywną obserwację negatywne myśli i zmierza w kierunku rzutowania klienta aktualnie i pomaga im żyć pełnią życia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *