Zdrowe odżywianie sprawia, że więcej, niż pomóc utrzymać swoje ciało w formie

Zdrowe odżywianie sprawia, że więcej, niż pomóc utrzymać swoje ciało w formieDobrze się odżywiać, aby być zdrowym powiększonego zdjęcia jest człowiek zjada sałatka zdrowe odżywianie sprawia, że więcej, niż pomóc utrzymać swoje ciało w formie; to pomaga utrzymać serce w dobrej formie też. Jeśli powracasz do zdrowia z choroby serca, utrzymanie zdrowego odżywiania i stylu życia jest szczególnie ważne. Ale to nie zawsze jest łatwe. Rachelle D ‚ Souza-Siebert przyjął serce-zdrowe nawyki po jej atak serca. Ale jak wiele kobiet, które pracują i wychowują dzieci, odnajduje równowagę trudne. „Walczyłem z tej samej rzeczy, jak tyle innych kobiet, jak zrobić czas, aby gotować zdrowo i ćwiczeń” – mówi Rachel. „Trudno jest pracować w pełnym wymiarze czasu pracy, spędzić czas z moim synem i dobrze się odżywiać podczas każdego posiłku. Jak kobiety, musimy zrozumieć, gdzie rysować linie, abyśmy mogli dbać o siebie”. Zmiany są trudne. Jest to szczególnie ważne dla tych, u których skłonność do słonej lub słodkiej przekąski. Ale to nie jest niemożliwe. W rzeczywistości, kiedy wiesz wszystko pyszne opcje, które mogą naprawdę pomóc, aby twoje serce jest w formie, widać, że to nie jest tak źle. Plus, zmiany, które teraz możesz pomóc anulować lat niezdrowej żywności. Tutaj 10 kroków do zdrowych nawyków żywieniowych, niezależnie od wieku. Jedz więcej owoców i warzyw. Cel na 4-5 porcji owoców i warzyw każdego dnia, i istnieje wiele.

Jarzynowa lub 100 procent soku owocowego prowadzi do tego celu

Jarzynowa lub 100 procent soku owocowego liczy się do tego celu. Jedz więcej pełnoziarniste. Jak owoce i warzywa, pełnoziarniste produkty o niskiej zawartości tłuszczów nasyconych i cholesterolu i jest bogaty w błonnik. Produkty pełnoziarniste zawierają chleb pełnoziarnisty, żytni chleb, brązowy ryż i pełnoziarniste płatki. Jedz co najmniej trzy 1 uncji dziennie. Używać oliwa z oliwek, rzepakowy, kukurydziany lub z krokosza barwierskiego, olej jako główny aneksu tłuszczu. Limit tego, ile tłuszczu używasz podczas gotowania, a także stosować płynne oleje roślinne, takie jak oliwa z oliwek, rzepakowy, kukurydziany, z krokosza barwierskiego i olej w stałe tłuszcze. To dobry pomysł, aby zachować tłuszczów nasyconych do 7 procent całkowitego spożycia tłuszczu. Jedz więcej białka. W sumie bez skóry drobiu, ryb i białka roślinnego (np. fasola) poniżej w tłuszczów nasyconych i cholesterolu, niż inne rodzaje mięsa (wołowina, wieprzowina i jagnięcina). Jedz co najmniej dwa 3,5-uncji porcji ryb w tygodniu, najlepiej tłustego rodzajów kwasów tłuszczowych Omega-3 (łosoś, pstrąg, śledź). Ponadto, ograniczyć produkty mięsne nie więcej niż dwóch porcji tygodniowo. Czytaj etykiety, aby pomóc ci wybrać zdrową żywność. Etykiety na żywności, udzielania informacji, aby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru żywności. Dowiedzieć się jakich informacji szukać (na przykład, zawartość sodu) i jak je znaleźć szybko i łatwo. Przekąska na orzechy i nasiona. Staraj się jeść co najmniej cztery razy w tygodniu. Są one pakowane z białka, jak zwykle, jest źródłem zdrowych tłuszczów i pomaga zaspokoić swój głód. Ogranicz spożycie sodu. Trzymaj sodu do mniej niż 1500 mg dziennie. Zmniejszyć na napoje słodzone cukrem. Te kalorie odkładają się szybko, tak, że pić nie więcej niż 450 kalorii (36 uncji) w tygodniu. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo wapnia. To jest dobre dla twoich kości i zmniejsza ryzyko osteoporozy w późniejszym życiu.Jarzynowa lub 100 procent soku owocowego prowadzi do tego celu

Łatwo dostać się strona śledzone podczas przeglądania spożywczych przejściach

Utworzyć serce-zdrowe lista produktów. To jest łatwo dostać się strona śledzone podczas przeglądania spożywczych przejściach, tak ważne jest, aby wyrobić w sobie nawyk zawsze na zakupy z listą. To jest szczęście? Jeść zdrowo nie znaczy, że musisz pocałować ulubione jedzenie żegnaj. Wszystko na temat moderacji. Tak długo, jak lekarz mówi, że to normalne, czasem leczenie nie wchodzi w rachubę. Podczas odzyskiwania, Amy Heinl analizowali styl życia swojej rodziny i zmodyfikowana w celu zapewnienia jej dzieci będą rosnąć zdrowe. Ale, jak mówi, „Ja do tej pory, że kieliszek wina lub kawałek pizzy.” Klucz do Amy, i wszystkich kobiet, rekonwalescentów od choroby serca, sprawia, że zdrowe jedzenie priorytetem, dlatego, gdy nastrój wpływa pulę, co przyczynia się do zmniejszenia negatywnego wpływu na serce.Chociaż można być na napięty budżet, zdrowe odżywianie może zagwarantować, że oszczędzasz na rachunki i żyć bardziej satysfakcjonującego życia. Oto niektóre zdrowe dietetyczne wskazówki dla tych, którzy są na napięty budżet. Kup świeże produkty, kiedy to w sezonie i zamrozić go – najbardziej zdrowe przepisy wymagają wiele przydatnych warzyw i owoców. Jednak, większość z nich będzie dostępna, gdy znajdują się one w sezon i być trzy razy droższe niż poza sezonem. Dlatego zakupu warzyw i owoców, gdy są w sezon i zamrozić nadmiar. Szukać sprzedaży i planować posiłki odpowiednio – szukaj oferty specjalne w lokalnym sklepie spożywczym. Najpierw zarejestruj się za darmo listy, kupony i rabaty. Aby maksymalnie niskich cen, upewnij się, że możesz sprawdzić oferty w sklepie za pośrednictwem strony internetowej sklepu, zanim robić swoje cotygodniowe zakupy. Spróbować tańsze kawałki mięsa – taniej wędliny z drobiu i mięsa może obniżyć swoje rachunki na 30%. Aby zrobić tańsze, tnie lepiej smak, korzystać z różnych technik gotowania, które sprawią, że te cięcia są bardziej miękkie i dodać smaku. Objąć całe ziarna i ziarna – ziarna i fasoli łatwo przechowywać i tanie. Spójrz na ziarna, takie jak quinoa, фриком i brązowy ryż, dodać jedzenie. Można również zobacz na fasoli, dobre źródło białka. Na przykład, zobaczmy, jak dodać czarna fasola w swój форшмак danie, aby dodać objętości i smaku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *