Van Percy mówi Pogba i Sulsher, aby wyjaśnić ludzkie plany Utd z wspólny wywiad

Przyszłość zwycięzcy Mistrzostw Świata we Francji była przedmiotem wielu debat, a były napastnik Czerwonych Diabłów wezwał do jasności
Robin van Persie wezwał Paula Pogbę i Ole Gunnara Solskiera do wyjaśnienia swoich planów dotyczących Manchesteru United we wspólnym wywiadzie.

Pytania o przyszłość Pogby były niepokojącym nurtem w niespójnym sezonie dla United i Solskier.

Pomocnik był uporczywie związany z powrotem do Juventusu lub przejściem do Realu Madryt, a agent Mino Rayola zachęcał do spekulacji komentarzami prasowymi, sugerując, że przejście byłoby w najlepszym interesie gracza. Sytuacja osiągnęła punkt kulminacyjny, gdy Rayola wystąpił w mediach społecznościowych z tyradą przeciwko Solskierowi po krytyce ze strony menedżera United, choć później zdecydował się zmniejszyć napięcie, oferując” wyciągnięcie ręki ” Norwegowi i oferując Pogbie podpisanie nowego kontraktu.

Problemy z kontuzjami Pogby nie pomogły w niepewności w jego planach-gwiazda reprezentacji Francji w tym sezonie z powodu problemów z kostkami zagrała tylko osiem razy, a Solskier w zeszłym tygodniu stwierdził, że “nie był bliski” powrotu.

Była gwiazda United van Persie uważa, że przedłużająca się nieobecność Pogby tylko wzmocniła pogłoski o tym, czy pozostanie w klubie, i chce, aby gracz publicznie wyjaśnił, czy jest szczęśliwy w Old Trafford.Van Percy mówi Pogba i Sulsher, aby wyjaśnić ludzkie plany Utd z wspólny wywiad

Były Holenderski napastnik uważa również, że Pogba powinien twierdzić, że uważa swoją najlepszą pozycję, ponieważ van Persie uważa, że nieuczciwa krytyka dotyczyła 26-letniego gracza, który grał w różnych rolach pomocnika od czasu powrotu do United w 2016 roku. To bardzo trudne. Z Pogbą jest to interesująca sytuacja”, powiedział Van Percy, przemawiając w Enterprise Rent-A-Car.

“Pogba jest moim zdaniem światowej klasy graczem, udowodnił to przez lata. Ma wszystko.

– Ale najpierw, myślę, że z nim, a to za kilka lat, myślę, że powinien wyjść i powiedzieć, jaka jest jego ulubiona pozycja. Jeśli tak się stanie, ludzie mogą go ocenić na podstawie tego stanowiska. Nie sądzę, żeby ludzie naprawdę wiedzieli, czy jest szóstką, jeśli jest numerem 10… to duża różnica.

– Mam przeczucie, że ludzie sądzą go niesprawiedliwie. Oczekują 20 goli, oczekują 20 asyst, oczekują Pogby, aby zostać mistrzem Manchesteru United. Ale czy on jest szóstką? Jeśli jest szóstką, nie możesz spodziewać się 20 goli. Jeśli ma 10, może od 12 do 15 bramek. Więc to nie jest do końca sprawiedliwe w stosunku do niego, ponieważ nie jest do końca jasne.

– Więc masz drugie pytanie: czy jest tam szczęśliwy? Ciągle krążą plotki, Agent ciągle udziela wywiadów, trener odpowiada na pytania niemal codziennie, co tydzień. W pobliżu głównego wydarzenia odbywa się wiele wydarzeń, a najważniejszą rzeczą jest piłka nożna.

– Wiem, jak to działa, zwłaszcza jeśli jesteś ranny. Ludzie nie mogą cię osądzać po twojej grze, więc zaczynają mówić o innych rzeczach.

“Myślę, że byłoby lepiej dla Pogby i Manchesteru … Nie wiem, czy przeprowadzić wywiad razem, czy cokolwiek innego, razem z trenerem, i po prostu powiedzieć:” Posłuchaj: to jest to, czego chcę, to jest miejsce, w którym chciałbym grać-osądz mnie z tego powodu. Jestem szczęśliwy, czy nie, czy coś. Mam wiele pytań.”

Dodaj komentarz