Willian twierdzi, że może opuścić Chelsea, ponieważ odmawiają mu trzyletniego kontraktu

Brazylijczyk ujawnił, że Blue jest gotów dać mu tylko dwuletnie odroczenie, gdy zbliża się koniec obecnego kontraktu.
Willian zasugerował, że może opuścić Chelsea tego lata z powodu nieporozumień dotyczących warunków ewentualnego przedłużenia kontraktu, a jego obecny kontrakt wygasa w czerwcu.

31-letni piłkarz spędził ostatnie siedem lat swojej kariery w Stamford Bridge, rozgrywając dla klubu ponad 300 meczów we wszystkich rozgrywkach.

W tym okresie “niebiescy” zdobyli cztery główne trofea, w tym dwa tytuły Premier League i Ligę Europejską, przy czym Brazylijczyk często występował jako regularny gracz w wyjściowym składzie.Willian ponownie stał się znaczącą postacią pod wodzą Franka Lamparda, zdobywając pięć bramek i pięć asyst w 34 meczach w latach 2019-2020.

Willian wystąpił po domowej porażce Chelsea z Bayernem Monachium 3: 0 w Lidze Mistrzów we wtorek wieczorem, co pozostawia ludzi Lamparda przed trudną walką o awans do następnej rundy.

18 marca “niebiescy “udają się na Allianz Arena na rewanż 16.kolejki mistrzostw Anglii, gdzie będą musieli zdobyć co najmniej cztery bramki dla drużyny, która jeszcze nie przegrała w tym sezonie w Europie.

Teraz Lampard musi odebrać swoich graczy przed decydującym spotkaniem premier league Z Bournemouth na Stadionie Vitalis w sobotę.

Obecnie Chelsea zajmuje czwarte miejsce w klasyfikacji, o trzy punkty wyprzedzając zajmującego piąte miejsce Manchester United w wyścigu o ostatnie miejsce w Lidze Mistrzów z dziewięcioma pozostałymi meczami.Jednak tego lata ma zostać wolnym agentem i jeszcze nie wynegocjował nowych warunków z Chelsea w sprawie przedłużenia umowy.Willian twierdzi, że może opuścić Chelsea, ponieważ odmawiają mu trzyletniego kontraktu

Teraz Willian ujawnił, że został poproszony o pozostanie w zachodnim Londynie przez kolejne dwa lata, ale szuka trzy pozycji, która mogłaby pomóc mu przejść dalej, gdyby Blue odmówił negocjacji.

“To trudna sytuacja, ponieważ Chelsea zaoferowała mi dwa lata i nie zmienią tego, co zaoferowali. Powiedziałem, że chcę jeszcze trzy lata”, powiedział skrzydłowy Esporte Interativo.

“Sytuacja jest trudna z tego powodu. Naprawdę Nie wiem ,czy będzie to możliwe [zostać]. Moim celem jest kontynuowanie pracy i skupienie się na pozostałej części sezonu, aby Chelsea mogła nadal wygrywać mecze.

“Mam jasną głowę i skupienie się na pozostałej części sezonu, który opuściliśmy.

“Myślę, że trudno jest [zostać]. Zobaczmy, co się stanie”

Dodaj komentarz